Корисна похідна їжа

Смачний яскравий борщ, наваристий суп чи ароматна каша з м’ясом у великому казані — що може бути кращим для обіду, вечері під час туристичного походу, пікніку на свіжому повітрі. Особлива перевага, коли всі інгредієнти не займають багато місця в речах, страва з них готується швидко та просто, тому є час для цікавих бесід, рухливих ігор або пісень в супроводі гітари. Саме тому сушені продукти для туризму та активного відпочинку — на піку своєї популярності.

На відміну від консервації, квашення, під час яких важливі вітаміни, як правило, втрачаються, сушіння — це метод, що на 95-97% зберігає корисні властивості. А це великий плюс, коли потрібна енергія та сили.

Процес зневоднення відбувається в спеціальних сушильних агрегатах. Ми в компанії FoodCraft використовуємо інфрачервоні сушильні апарати. В них на кілька годин розміщуються на лотках подрібнені овочі, фрукти, м’ясо, крупи. В результаті технологічного процесу сушений продукт набуває кілька переваг:

 • концентрує вітаміни, мікро — та макроелементи;
 • залишає свій смак, колір та аромат;
 • має компактний розмір;
 • значно довше зберігається.

Сушені овочі та м’ясо — важливі компоненти для туристів

Метод холодного сушіння зменшує кожний овоч, фрукт та м’ясо в кілька разів.

Наприклад, з 10 кг свіжих капусти або буряка виходить 0,7 — 0,9 кг готового сушеного продукту, а для 100 грамів м’ясних чипсів було взято 400 грамів ретельно підготовленого знежилованого м’яса, яке проходило процес посолу та термічної обробки.

сушене м’ясо

Готовий напівфабрикат збільшується в об’ємі в процесі приготування, а збережені шляхом випаровування аромат, колір та смак розкриваються з новою інтенсивністю.

Кожний дегідрований продукт в компанії FoodCraft до потрапляння на лоток та камери сушарки проходить кілька ретельних перевірок:

 • на етапі відбору сировини,
 • в процесі нарізання шматочків,
 • після приготування.

Ми обираємо для сушіння найсоковитіші, найстигліші сорти:

 • капусти,
 • буряка,
 • цибулі,
 • томатів,
 • картоплі,
 • моркви,
 • перцю,
 • та знежиловане м’ясо вищої категорії.

Оскільки сушарка є камерою випаровування вологи з інгредієнтів, готовий продукт — є концентратом необхідних для організму вітамінів, мікро — та макроелементів, кислот, мінералів. Це 100% здорова та одночасно швидка їжа!

Перевага дегідрованих продуктів

Всі овочі, що проходять процес зневоднення, вирощені на власному городі. Свіже м’ясо для сушіння — яловичину, свинину, індичку — ми закуповуємо у партнерів з фермерського господарства, яке має необхідну сертифікацію.

Кожне листя, шкірка та шматочок для наших сухих продуктів перевіряються на якість. Якщо виявляється найменший осередок ураження — сировина відкидається і не потрапляє до наступного етапу.

Коли продукт проходить первинну перевірку та обробку, наступний крок — шинкування.

Ми нарізаємо:

 • моркву, капусту, картоплю, лук та буряк соломкою;
 • томати — часточками;
 • м’ясні шматочки отримаємо, пропускаючі фарш через велике решето.

Ми не додаємо до наших сушених овочів жодних консервантів, підсилювачів смаку та стабілізаторів!

У випадку чипсів з м’яса: вони готуються шляхом попереднього соління, на фінальному етапі до них додаються духмяні спеції.

Застосування та зберігання корисних напівфабрикатів

Сушені овочі та м’ясні чипси — найоптимальніший варіант для туризму та відпочинку. Він особливо знадобиться під час тривалого туристичного походу, пікніку на дачі, протягом далекого та виснажливого перельоту.

Якщо ви впевнені, що

 • не хочете втрачати зайвий час;
 • на місці відпочинку є незручні умови для приготування;
 • потрібно смачне, корисне “без хімії” харчування;
 • не можете взяти в дорогу всі інгредієнти,

то такий продукт 100% потрібна в ваших мандрах річ!

Всі готові сушені овочі та м’ясо в компактному об’ємі від FoodCraft можуть бути не тільки частиною смачної страви, їх також можна вживати і як самостійний снек. Наприклад, ви чекаєте поки приготується суп на багатті, в цей час можна поласувати чипсами з яловичини, свинини чи індички. Це повністю готовий для вживання продукт, який не потребує термічної обробки.

Термін зберігання сушених овочів та м’яса, в разі, якщо герметичне пакування не порушено, становить 6 місяців. Найкраще місце, де можна залишати їх на певний час, сухе, темне місце, без прямих сонячних променів.

Їжа для альпініста та бекпекера

Важко уявити собі довготривалий похід альпініста, бекпекера — мандрівника з наплічником, археолога без корисного харчування, що максимально надавало б сил та енергії під час перебування далеко від власної домівки.

Одним з найпопулярніших варіантів харчування під час активного відпочинку вважається похідна каша. Вона — справжнє паливо для організму, бо швидко втамовує голод та відновлює в організмі втрачену енергію. Зазвичай процес її готування на багатті забирає важливий для мандрівника час — від 1 до 2 години, та, звісно, останні сили.

Сучасне рішення — паковані сушені каші швидкого приготування.

Ми в компанії FoodCraft виготовляємо каші для подорожей, активного відпочинку і туризму методом холодного сушіння. У виготовленого таким чином корисного фастфуду є кілька переваг:

 1. Не містить консервантів, барвників, підсилювачів смаку.
 2. Варто в суміш додати окріп та настояти.
 3. Процес приготування займає лише 5-10 хвилин.
 4. Займає мало місця в речах.
 5. Маленька вага кожного пакування.
 6. В складі — сушені овочі, м’ясо, що зберігають корисні вітаміни, смак.

Як замовити їжу в похід та для активного відпочинку

Компанія FoodCraft займається виготовленням сушених овочів та м’яса, каш швидкого приготування згідно норм та стандартів високої якості. Всі овочі та фрукти, що потрапляють до дегідраторів, з власного саду та городу.

Для того, щоб здійснити покупку вам потрібно:

 1. скористатися сайтом компанії;
 2. обрати необхідний розділ;
 3. відмітити бажану кількість продукції;
 4. вказати вашу адресу;
 5. залишити свій контакт для зворотнього зв’язку.

Варто зазначити, що асортимент інтернет-магазину постійно розширюється.

Часто працюємо над індивідуальним запитом.

Після узгодження деталей телефоном, наші фахівці приступають до вашого замовлення.

Строк виготовлення продукції становить від 3-х до 10-ти діб.

Мінімальне замовлення товарів для активного відпочинку — від 500 грамів продукту.

Індивідуальне замовлення — від 1 кілограма продукції.

Доставлення здійснюється в межах України за строками та тарифами перевізника.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Магазинний візок